St. Croix Wędka Legend Elite Spinnig ES70LF2
St. Croix Wędka Legend Elite Spinnig ES70LF2

St. Croix Wędka Legend Elite Spinnig ES70LF2

Ostatnie sztuki w magazynie
2 499,00 zł
Brak podatku

Słynna już seria wędek Legend Elite uznawana jest przez wielu znakomitych wędkarzy za najlepsze wędki na świecie. Legend Elite to wędziska o wyjątkowych parametrach użytkowych. Po pierwsze moc, która pozwala na holowanie okazałych ryb w najbardziej trudnych warunkach. Kolejna sprawa to szybkość i dynamika, dające wędkarzowi ogromny komfort łowienia oraz niespotykana frajdę podczas holu. Czułość, finezja oraz niespotykana lekkość to w St. Croix Legend Elite standard.

Opis

St. Croix Wędka Legend Elite Spinnig ES70LF2

Dane:

MODEL DŁUG MOC AKCJA CZĘŚCI MOC LINKI PRZYNĘTA WAGA
ES70LF2 2,13 m L Fast 2 2-4 kg 1,75-7 g 96 g

• Skonstruowane w technologii Integrated Poly Curve. Blank zaprojektowany zgodnie z technologią TET (Taper Enhancement Technology) i wzmacniany technologią ART (Advanced Reinforcing Technology), co nadaje mu znacznie większą wytrzymałość i czułość. Taka konstrukcja pozwala wytrzymać znacznie wyższe od nominalnych obciążenia.

• Wędka zbudowana jest z wysokomodułowego włókna węglowego SCV, o wysokim poziomie wytrzymałości. W dolnych częściach kij jest dodatkowo usztywniony technologią FRS, oraz powleczony najdoskonalszym węglem SCVI. To nie tylko zmniejsza wagę, ale przede wszystkim wzmacnia dolną część wędziska, nadając mu dodatkowej mocy.

• St. Croix Legend Elite Spinning 2016 posiada kilka udoskonaleń technicznych w porównaniu ze swoją słynną poprzedniczką, zwłaszcza jeśli chodzi o konstrukcję i właściwości przelotek.

 Rękojeść wykonana z wysokiej jakości korka klasy super-grade.

• Przelotki Sea Guide K z ramkami z przydymionego tytanu i pierścieniami RS (silicon nitride). Przelotki zapobiegają plątaniu się plecionki i są w 100% odporne na korozję.

• Uchwyt na kołowrotek Fuji TVS.

• Seria Legend Elite 2016 posiada 15-letnią gwarancję St. Croix Superstar Service (z moźliwością jej przekazania).

• Wędki Legend Elite zostały zaprojektowane i wykonane ręcznie w Park Falls, USA.

Szczegóły produktu

6286
1 Przedmiot