Mikado

Aktywne filtry

Wędka Mikado BLACK STONE METHOD FEEDER 350 55/75g
Obecnie brak na stanie
Mikado Black Stone Method Feeder 350 55/75g – Najdłuższe wędzisko w serii, stworzone do łowienia na dużych zbiornikach- dzięki swojej akcji i długości pozwala na oddawanie precyzyjnych rzutów i absolutną kontrolę ryby w trakcie holu. Paraboliczne ugięcie dochodzące niemal do Dolnika zapewnia spokojną walkę nawet z dużymi oka- zami karpi,...
Obecnie brak na stanie
Bardzo mocny i sztywny feeder wykonany z włókna węglowego. Charakteryzuje się szczytową akcją i praktycznie zerowym ugięciem. Przeznaczony do najcięższych połowów z koszyczkiem zanętowym.
Wędka Tachibana Heavy Feeder 360/120g
Obecnie brak na stanie
Pewna i trwała konstrukcja blanku połączona z jego czułością  5 szczytówek o różnej czułości dające szerokie spektrum zastosowania tej wędki na różnych łowiskach
Wędka Mikado Trython Feeder 360/do 100g
Obecnie brak na stanie
Doskonałe wędziska do połowu metodą drgającej szczytówki na kanałach i rzekach. Feedery serii Trython produkujemy ze sprawdzonych kompozytów węglowych, nadających kijom dużą sprężystość niezbędną do oddawania odległych rzutów koszykiem zanętowym oraz holu okazałych przedstawicieli ryb spokojnego żeru.
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Internetowy sklep wędkarski Superwedkarz.pl wykorzystuje technologię plików cookies, aby zapewnić pełną funkcjonalność witryny. Korzystając ze sklepu akceptujesz naszą przejrzystą politykę prywatności »