Bolonki

Aktywne filtry

Wędka Flagman S-Power Bolo 400 SPB400
Dostępny
149,00 zł
Wędziska bolońskie o dużej mocy z małą średnicą blanku. Wytrzymują duże obciążenia zginające i doskonale nadają się do łowienia w wietrznych warunkach.
Wędka Mikado Princess 600/-20g 6m
Obecnie brak na stanie
215,00 zł
Lekka węglowa bolonka o szybkiej szczytowej akcji doskonała do połowu w rzekach i kanałach. Grafitowa konstrukcja teleskopowego blanku pozwoliła uzyskać dobrze spasowane, lekkie i szybkie blanki będące doskonałym surowcem na niepowtarzalne wędzisko- i taka właśnie jest bolonka Princess, znana i ceniona od wielu sezonów przez wędkarzy z różnych krajów.
Wędka Mikado X-Plode Bolognese 500 /-30g 5,00m
Obecnie brak na stanie
Mocne wędzisko teleskopowe przeznaczone do połowów metodą bolońską na wodach płynących o średniej i dużej głębokości. Polecana do średnich i  ciężkich zestawów spławikowych. Specyficzna, elastyczna akcja powstała dzięki zastosowaniu górnych sekcji wytworzonych z pełnego węgla i dolnika wzmocnionego wysokiej jakości kompozytami grafitowymi.
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 491,00 zł

Internetowy sklep wędkarski Superwedkarz.pl wykorzystuje technologię plików cookies, aby zapewnić pełną funkcjonalność witryny. Korzystając ze sklepu akceptujesz naszą przejrzystą politykę prywatności »