St croix

Aktywne filtry

Dostępny
Avid

Avid

814,00 zł
Najbardziej popularna seria wędzisk St Croix – Avid od lat niezmiennie zaskakuje niesamowitą jakością przy stosunkowo niskiej cenie. Seria idealna do tego aby rozpocząć od niej swoją przygodę z marką St. Croix. Jedyne ryzyko jest takie, że jak już raz spróbujesz to już zawsze będziesz wybierać St. Croix.
Dostępny
Avid Inshore

Avid Inshore

1 222,00 zł
Seria Avid z przeznaczeniem do połowów w wodzie słonej to bardzo wysoka jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Cała seria została unowocześniona w 2016 rok
Dostępny
Avid Pearl

Avid Pearl

1 069,00 zł
Najbardziej popularna seria wędzisk St Croix – Avid od lat niezmiennie zaskakuje niesamowitą jakością przy stosunkowo niskiej cenie. Avid Pearl to nowoczesne wędziska dedykowane kobietom. Wyróżnia je piękny design – perłowe zdobienia przy rękojeści i różowy kolor blanku. Wysoka jakość profesjonalnej wędki połączona z zaskakującym pięknym wyglądem.
Dostępny
Avid Surf

Avid Surf

1 120,00 zł
Seria wędzisk zaprojektowana do łowienia w morzu. Zadowoli każdego kto poszukuje wędziska umożliwiającego oddanie dalekich rzutów. Bardzo wysoka jakość za przystępną cenę.
Dostępny
Avid X

Avid X

1 151,00 zł
Najbardziej popularna seria wędzisk St Croix – Avid od lat niezmiennie zaskakuje niesamowitą jakością przy stosunkowo niskiej cenie. Avid X to nowoczesne kije uzbrojone w dzieloną rękojeść. Seria idealna do tego aby rozpocząć od niej swoją przygodę z marką St. Croix. Jedyne ryzyko jest takie, że jak już raz spróbujesz to już zawsze będziesz wybierać St....
Dostępny
Bass X

Bass X

580,00 zł
Nowa seria na 2017 rok! Ekonomiczna seria wędzisk wysokiej jakości. W tym przedziale cenowym zdecydowanie wyprzedzają konkurencję oferując wędkarzom duży wachlarz możliwości.
Dostępny
Eyecon

Eyecon

717,00 zł
 Ekonomiczna seria wędek St. Croix o uniwersalnym zastosowaniu. 
Dostępny
Legend Elite

Legend Elite

1 985,00 zł
Pochodzenie i gwarancja: Wykonywane w Park Falls, USA 15-o letnia gwarancja St.Croix Superstar Service (niezależną od ilości właścicieli wędziska – gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela w momencie sprzedaży wędziska). Konieczna rejestracja zakupionej wędki na stronie internetowej producenta.
Dostępny
Legend Elite Musky

Legend Elite Musky

2 490,00 zł
Legendarna Seria wędzisk St Croix – Legend Elite od 2016 roku w zupełnie nowej odsłonie!
Dostępny
Legend Extreme

Legend Extreme

1 675,00 zł
Najwyższa jakość i nowoczesny, futurystyczny design to wizytówka serii Legend Xtreme.
Dostępny
Legend Extreme Inshore

Legend Extreme Inshore

1 985,00 zł
Najwyższa jakość i nowoczesny, futurystyczny design to wizytówka serii Legend Extreme Inshore. Niesamowicie mocne i czułe wędziska o fenomenalnej akcji.
Dostępny
Legend Glass

Legend Glass

1 188,00 zł
Nowość na 2017 rok Legend Glass to nowa seria wędzisk wykonana na blanku liniowym S-Glass z włókna szklanego. Charakteryzuje je niesamowita lekkość i średnia akcja (moderate-action). To blanki typu crankbait, przystosowane szczególnie pod taką przynętę choć sprawdzą się idealnie na niemalże każdy rodzaj wędkowania wymagający umiarkowanej akcji.
Dostępny
Legend Surf

Legend Surf

2 380,00 zł
Niesamowita moc, czułość i dbałość o detale to wyznaczniki serii Legend Surf. Została ona stworzona do ekstremalnego łowienia w morzu. Najwyższa jakość, która zaczaruje każdego pasjonata.
Dostępny
Legend Tournament Bass

Legend Tournament Bass

1 336,00 zł
Seria unowocześniona na 2018 rok! Kultowa seria wędzisk z wyższej półki została unowocześniona. W ofercie na 2018 rok znalazło się 31 modeli wędek. Wyznacznikiem tej serii jest ponadprzeciętny stosunek wysokiej jakości do stosunkowo niskiej ceny.
Dostępny
Legend Tournament Inshore

Legend Tournament Inshore

1 527,00 zł
Nowa seria na 2018 rok! Całkowiecie nowa seria wędzisk w rodzinie St. Croix. Doceniany i lubiany przez wędkarzy na całym świecie Legend Tournament doczekał się swojej wersji Inshore. Niesamowita jakość za rozsadną cenę. Piękny design i dbałość o szczegóły przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Nic dziwnego, że seria ta zdobyła pierwszą...
Dostępny
Legend Tournament Walleye & Musky

Legend Tournament Walleye & Musky

1 237,00 zł
Nowa seria na 2018 rok! Kultowa seria wędzisk z wyższej półki została unowocześniona. W ofercie na 2018 rok znalazły się nowe bardzo mocne modele. Wyznacznikiem tej serii jest ponadprzeciętny stosunek wysokiej jakości do stosunkowo niskiej ceny.
Obecnie brak na stanie
Legend Trek

Legend Trek

1 980,00 zł
Seria wędzisk 3-częściowych najwyższej serii. Połączenie niebywałej jakości z wygodą w transporcie – w komplecie porządna markowa tuba. Wędki z tej serii są tak zaprojektowane, że użytkownik w zasadzie nie czuje, że jest to kij 3- częściowy.
Dostępny
Mojo Bass

Mojo Bass

717,00 zł
Całkowicie unowocześniona w 2016 seria wędzisk wysokiej jakości i doskonałej cenie. Konstrukcja tej serii przystosowana została do połowów amerykańskich bass’ów. W budowie wędki zastosowano wysokiej jakości grafit SCIII (wcześniej seria skonstruowana była na graficie SCII). Zastosowanie nowego blanku spowodowało szybszą akcję wędek, podniosło ich czułość...
Dostępny
Mojo Cat

Mojo Cat

785,00 zł
Seria wędzisk zaprojektowana z myślą polowaniu na suma. Połączenie włókna węglowego i szklanego linear S-Glass zapewnia doskonałą akcję do tego rodzaju połowów. Wędziska z tej serii charakteryzuje też niesamowita moc.
Dostępny
Mojo Inshore

Mojo Inshore

717,00 zł
Seria Mojo Inshore to bardzo fajne wędziska za niską cenę. Różne moce wędek w długości od 2,13 do 2,30m.
Dostępny
Mojo Jig

Mojo Jig

1 132,00 zł
Seria wędzisk zaprojektowana do vertical jogging i przystosowana przede wszystkim do połowów w morzu. Mocne wędziska o średnio-szybkiej akcji.
Dostępny
Mojo Musky

Mojo Musky

785,00 zł
Mocne wędziska o szybkiej lub średniej akcji przystosowane do połowów dużymi przynętami.
Dostępny
Mojo Salt

Mojo Salt

1 188,00 zł
Nowa seria od 2017 roku! Zaprojektowana do łowienia w morzu z łodzi. Zadowoli każdego kto poszukuje mocnego wędziska o szybkiej akcji.
Dostępny
Mojo Surf

Mojo Surf

785,00 zł
Seria wędzisk zaprojektowana do łowienia w morzu. Zadowoli każdego kto poszukuje wędziska umożliwiającego oddanie dalekich rzutów. Wysoka jakość za bardzo przystępną cenę.
Pokazano 1-24 z 409 pozycji

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).